Filmy miłość, homoseksualizm, męska nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje miłość, homoseksualizm, męska nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Po krwawej ucieczce z domu Batiatusa, która zakończyła Spartacus: Blood and Sand, bunt gladiatorów trwa i budzi strach w sercu Rzymskiej Republiki w Spartacus: Vengeance. Gaius Claudius Glaber (Craig Parker) i jego wojska zostają wysłane do Kapui, by zniszczyć rosnącą armię uwolnionych niewolników pod przewodnictwem Spartacusa (Liam McIntyre). Trak musi wybrać pomiędzy osobistą chęcią zemsty na człowieku, który doprowadził do śmierci jego żony, a poświęceniem na rzecz swojej armii.
W liceum Matt i Ryan byli więcej niż tylko przyjaciółmi, jednak w ciągu 10 lat stracili kontakt ze sobą. Kiedy Matt otrzymuje zaproszenie na ślub Ryan'a jest zaskoczony, że ten wychodzi za kobietę. Matt postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasta by uratować swoją byłą miłość, od demonicznej kobiety.
Kafka jest instruktorem pływania i sztuk walki. Wiedzie nieciekawy styl życia i stopniowo uzależnia się od narkotyków. Związek z dziewczyną też nie należy do udanych. Wiąże ich co najwyżej seks. Wszystko jednak zmienia się, kiedy w restauracji poznaje Daniela, bogatego yuppie, który wprowadza go w swój bogaty styl życia. Drogie samochody, garnitury od Gucciego imponują Kafce. W młodym biznesmenie zaczyna widzieć osobę, która go rozumie i otacza opieką. Daniel jest jednak zadeklarowanym gejem, co komplikuje relacje między dwoma mężczyznami. Traumatyczne przeżycia sprzed lat, kiedy Kafka, broniąc kobiety, sam został brutalnie zgwałcony przez bandę osiłków powodują, że przeżywa on przeciwstawne emocje: odrazy wobec homoseksualnego aktu a jednocześnie jego pragnienie. Potrzeba posiadania serdecznego przyjaciela bierze górę nad uprzedzeniami i pcha Kafkę do platonicznego związku z Danielem.


Historia 40-letnej (od lat 50. do lat 90. XX wieku) miłości policjanta Toma, nauczycielki Marion i kuratora muzealnego Patricka.
Każda epoka zna jednostki, które wywołując skandale i podsycając do buntu, rozprawiają się z powszechnie uznawanym ideałem wolności. W XVII wieku taką postacią był John Wilmot, znany również jako drugi hrabia Rochester. Ten sprytny i niezwykle utalentowany łajdak, swoim krótkim acz pełnym ekscesów żywotem godnym gwiazdy rocka epoki Restauracji, dał dowód literackiego geniuszu i świadectwo swojej niezachwianej wiary w wolność jako ostateczną wartość.
Amerykanin Jack (Adam Goldberg) i Francuzka Marion (Julie Delpy) tworzą udany i nowoczesny związek. Jednakże podróż do Paryża, gdzie mieszka szalona rodzina Marion, sprawia, że związek pary przechodzi duży kryzys. Jack czuje się zagubiony pomiędzy ekscentrycznymi znajomymi narzeczonej, przyszłą teściową, która miała romans z gwiazdą rocka oraz zamachowcem, który podkłada bomby w komercyjnych restauracjach.
W Nowym Jorku, kiedy Slevin – pechowy gość – przybywa w odwiedziny do swojego przyjaciela, Nicka Fishera, na wypoczynek, zostaje omyłkowo wzięty za niego, z czego wynikają kłopoty – tamten ma bowiem długi wobec dwóch mafijnych bossów. Zostaje zmuszony przez bossa do zabicia syna Rabbiego (w ramach rozliczenia długu). Sąsiadka Nicka – Lindsay, pracująca w kostnicy – próbuje pomóc Slevinowi i w trakcie tego pomagania para zakochuje się w sobie. Tymczasem bezwzględny zabójca, Goodkat, w tajemniczy sposób pomaga rozwiązywać problemy mafijnych przywódców, podczas gdy Slevin jest zmuszony przez det. Brikowskiego, aby ścigał Bossa i Rabbiego.
Wyoming, 1963 rok. Między dwoma pasterzami owiec wybucha płomienny romans, a utrzymywanie go w tajemnicy rzuca się cieniem na ich relacje rodzinne.
Cindy Campbell i grupa jej przyjaciół muszą stawić czoła duchowi małego chłopca oraz powstrzymać inwazję kosmitów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…